Psí hotel v Kuřimi prý téměř utýral ovčáka. Útočil, tvrdí provozovatelka

Týden prý přežíval v tmavém kotci s náhubkem, nejedl, nepil a přišel k ošklivým zraněním, která bylo nutné ošetřit v anestézii. Tak popisují majitelé pobyt svého psa v psím hotelu ve Výcvikovém centru Na Samotě v Kuřimi.

375300974_10221996357370183_865181460200611940_n

Pes prý péči hotelu téměř nepřežil.
Zdroj: FB majitelky psa

  • Pes prý péči hotelu téměř nepřežil.
  • Zdroj: FB majitelky psa

Majitelé zuboženého ovčáka veřejně před hotelem varovali na sociálních sítích a podali také trestní oznámení.

„Pejsek byl celý týden zavřený v tmavém kotci s náhubkem na tlamě, tudíž celý týden nepil a nejedl, což potvrdilo i to, že nám vrátili jídlo, které jsme tam dodali. Obě tváře měl do krve rozedřené a museli jsme s ním odjet k veterináři na ošetření. V „hotelu“ se s námi o tom odmítli bavit, naprosto nereagovali a sdělili nám, že je to nezajímá,“ popsala majitelka psa.

Na to reagovala provozovatelka psího hotelu. „Paní majitelka zapomněla jaksi říci, že pes je zcela nesociální, útočný a náhubek mu sama ponechala pro bezpečnost. Psa nebylo možné nijak odchytit. Žrádlo dostával každý den. Agresivitu psa máme natočenou a je nám líto, že se situace takto vyhrotila,“ popsala.

To ale vyvrací druhý z majitelů německého ovčáka. „Pes byl u vás umístěný již podruhé. Poprvé vše proběhlo v pořádku, takže jeho povahu jste zcela dobře znali. Psa jsme převzali s náhubkem, který měl zřejmě po celou dobu podle veterináře nasazen. Po ošetření psa, které trvalo přes dvě hodiny, jsem vás ihned telefonicky kontaktoval, a hovor s vámi zde nebudu vůbec zveřejňovat. Komunikace s vámi není absolutně možná,“ reagoval.

Fotografie a příspěvek sdílely tisíce uživatelů Facebooku. Mnozí z nich popisují také špatnou zkušenost s výcvikovým centrem. Další naopak odsuzují majitele psa, že ho vůbec svěřili někomu cizímu.

Související

justice
Krimi

Postiženou sestru utýrala k smrti. Dostala za to 15 let vězení

photo-1702544403455-1702544404739410159232
Zahraniční

Nedávej Navinovi jídlo a pití! Rodiče brutálně utýrali osmiletého chlapečka

pexels-helena-lopes-7820628
Krimi

Bití, hladovění, mokré plenky: Batolata si v žateckých jeslích prošla peklem

BADY-PRI-NALEZU-rotated
Domácí Týrání zvířat

Bady měl umřít krutou smrtí, útulek pátrá po jeho majiteli. Neznáte ho?