úterý 25. června 2024

Pharrell Williams z Lega. Animovaná biografie je tady s první upoutávkou

LEGO filmy nekončí. Nový snímek bude hravou biografií zpěváka Pharrella Williamse. Rapper ve filmu uvede svou novou hudbu.

Pharrell Williams jako LEGO postavička ve filmu Piece by Piece (2024)

Pharrell Williams jako LEGO postavička ve filmu Piece by Piece (2024)
Zdroj: Universal Pictures

  • Pharrell Williams jako LEGO postavička ve filmu Piece by Piece (2024)
  • Zdroj: Universal Pictures

Od posledního LEGO filmu v kinech uběhlo pět let a vypadalo to, že se už dalšího stavebnicového filmu diváci nedočkají. Nyní je však jasné, že v říjnu vstoupí do kin životopisný film o zpěvákovi a rapperovi Pharrellu Williamsovi a to v hravé kostičkové podobě.

Animovaný snímek Piece by Piece natočil oscarový dokumentární režisér Morgan Neville. Fanoušci popu a rappu se mohou těšit na řadu hudebních osobností, které sice budou v podobě LEGO postaviček, ale namluví je samotní interpreti. Ve filmu tak uslyší kromě titulního Williamse také Justina Timberlakea, Kendricka Lamara, Gwen Stefani, Timbalanda, Snoop Dogga, Bustu Rhymese či Jay-Z.

Režisér snímku prozradil, že s myšlenkou na tento jedinečný biografický projekt ho Williams oslovil před pěti lety. Piece By Piece slibuje nejen fascinující pohled do života a kariéry Pharrella Williamse, ale také jeho novou hudbu. Film bude uveden v českých kinech 17. října. Níže se můžete podívat na první upoutávku.

Autor: Šimon Mitro

Související

Ukradené LEGO sety.
Krimi

Americký senior kradl a přeprodával tisíce LEGO setů

Spotify
Hudba

Spotify zdražuje. Zatím jen v USA

profimedia-0870889875
Film a TV

Na obrazovky míří OK TV. Hudebně-lifestylová stanice bude spuštěna 16. května

Spotify
Hudba

Spotify rostou počty uživatelů. Akcie však klesají