sobota 27. července 2024

Patnáctiletá tenisová naděje Krejčová získala ve Villachu double

Teprve patnáctiletá česká tenistka Tereza Krejčová vyhrála na juniorském turnaji kategorie J200 ve Villachu dva tituly.

Tereza Krejčová

Zdroj: cztenis.cz

• Tereza Krejčová
  • Zdroj: cztenis.cz

Mladá nadějná tenistka Tereza Krejčová neprohrála v rakouském Villachu jediné utkání a po osmi zápasech vyhrála hned dva tituly. Na juniorském turnaji kategorie J200 slavila výhru ve dvouhře i čtyřhře. Ve finále dvouhry si poradila Krejčová s Ukrajinkou Anastasijí Firmanovovou 6:2 a 6:3. Ve čtyřhře porazila Krejčová společně s Magdalénou Smékalovou polsko-kazachstánskou dvojici 6:3, 0:6, 10:7.

Česká hráčka, která je členkou TK Slavia Plzeň, letos double již jednou získala. Tento mimořádný počin se jí podařil na únorové stovce v Trnavě. Česká hráčka se po zisku dvou titulů ve Villachu posunula v kombinovaném juniorském žebříčku ze 122. na 85. místo.

Zdroj: tenisovysvet.cz