Jediná známá zkamenělina mladého Ceratosaura nasicorna z období pozdní jury, tedy před 154 až 149 miliony let, se právě prodaly za ohromujících 30,5 milionu dolarů. Aukční síň přitom její cenu odhadla na čtyři až šest milionů. I s aukční přirážkou tak za ni nový majitel zaplatí v přepočtu přes 775 milionů korun. Kostra pochází z amerického Wyomingu, je asi 190 centimetrů vysoká a skládá se ze 139 originálních fosilních kostních prvků a téměř kompletní lebky.
Nejdražší fosilií světa tak zůstává kostra Tyranosaura Rexe, která se v říjnu 2020 v aukci prodala za 31,8 milionu dolarů. S přirážkou tak vyšla na 803 milionů korun.
Zájem byl také o kámen z Marsu s odhadní cenou dva až čtyři miliony dolarů. Konečná cena i s přirážkou dosáhla 133 milionů korun. Stal se tak nejdražším meteoritem prodaným v dražbě na světě. Metorit představuje největší kus Marsu na Zemi. Téměř 25 kilo těžký kámen vyvrhl po dopadu asteroidu Mars směrem k Zemi, kámen pak urazil vesmírem 225 milionů kilometrů, proletěl zemskou atmosférou a zřítil se na Sahaře.