sobota 13. července 2024

Cizinec odpálil ženě petardu v genitáliích. Půjde si za to sednout na 18 let

Cizinec se chtěl ženě pomstít za plánovaný rozvod a proto jí v genitáliích odpálil dělbuch. Za to si jde sednout do vězení na 18 let.

soud

Ilustrační foto.
Zdroj: Pixabay

  • Ilustrační foto.
  • Zdroj: Pixabay

S 18letým trestem odváděla justiční stráž z jednací síně 35letého Ukrajince Oleksandra Slaika, jehož Krajský soud v Plzni uznal vinným z toho, že se loni na konci září pokusil na ubytovně v Kožlanech na severním Plzeňsku, zavraždit svou manželku, původem z Moldávie. Muž měl ženu nejprve svázat lepicí páskou, pak jí dát roubík do úst a následně do genitálií zastrčit petardu, kterou poté odpálil. Podle spisu žena jen o vlásek unikla smrti.

Ukrajinec se před soudem bránil, že vše bylo dílem nešťastné náhody, kdy dělbuch měl být součástí sexuálních hrátek. Když manželka údajně chtěla, aby petardu z její vagíny vyndal, tak sama vybuchla. V nemocnici pak Slaiko tvrdit, že žena začala krvácet, když zvedala něco těžkého. Lékaři však jeho verzi vyvrátili. Podle znalců si byl Ukrajinec plně vědom svého chování a reagoval jím na zprávu, že se s ním žena chce rozvést.

Jejich soužití bylo plné hádek a násilností, kde hrál velkou roli i alkohol. Pár, který byl v České republice od vypuknutí války na Ukrajině, žil poslední týdny před událostí odděleně. Oba se občas vídali za účelem sexu.

Autor: Jan Skala

Související

chcp30-1024x683
Domácí

Dezinformátorka Peterková už je zase jednou nohou ve vězení

gqe2bWJo
Domácí

Píšete básně? Pak jste Stalinovým hlasem v Evropě, míní Aliance pro rodinu

EU2024BE_240219_FAC_Council_JNZT_0096
Zahraniční

Julija Navalná nesmí do Ruska. Soud na ni vydal zatykač

GFp_u8EXUAER5Uc
Zahraniční

Začal jeden z procesů století. Keňa soudí hlavní strůjce masakru v lese Shakahola