úterý 25. června 2024

Cher se odstěhuje z USA, pokud se Trump stane prezidentem

Popová hvězda Cher je dlouhodobou kritičkou Donalda Trumpa. Označila ho za Nixona na steroidech, za hrozbu pro demokracii nebo za Prezidenta Trolla.

7207

Cher
Zdroj: cher.com

  • Cher
  • Zdroj: cher.com

Trump si stále drží drtivý náskok před velkou skupinou republikánských soupeřů, kteří proti němu soupeří o nominaci Republikánské strany v prezidentských volbách v příštím roce. Cher proto už má nouzový plán. „Jsem zděšená možností, že by se Trump mohl vrátit zpět do oválné pracovny. Pokud příští rok vyhraje v odvetném souboji s prezidentem Joem Bidenem, opustím zemi,“ řekla Cher. pová hvězda Cher je dlouhodobou kritičkou Donalda Trumpa. Označila ho za Nixona na steroidech, za hrozbu pro demokracii nebo za Prezidenta Trolla.

Trump si stále drží drtivý náskok před velkou skupinou republikánských soupeřů, kteří proti němu soupeří o nominaci Republikánské strany v prezidentských volbách v příštím roce. 77letá Cher proto už má nouzový plán.

„Jsem zděšená možností, že by se Trump mohl vrátit zpět do oválné pracovny. Pokud příští rok vyhraje v odvetném souboji s prezidentem Joem Bidenem, opustím zemi,“ řekla Cher, když představovala své nové album.

Související

profimedia-0884079865
Zahraniční

Napětí mezi Ruskem a USA roste. Pentagon nabádá ke střelbě na ruské cíle

GQrKjhHWAAAsOkj
Zahraniční

Žena se pokusila utopit tříletou holčičku, protože má mámu muslimku

GQyD8ONbwAAbilm
Zahraniční

Izrael vybombardoval uprchlický tábor. Zároveň viní USA ze zadržování zbraní

tropická bouře
Zahraniční

Tropická bouře zasáhne Texas