čtvrtek 18. července 2024

Apartheid! Dezoscéna po zatčení Pavla Zítka totálně zešílela

Slovenská policie potvrdila informaci, kterou dopoledne oznámili velcí podporovatelé dezinformátora Pavla Zítka, Marcela a Petr Maruškovi.

zitko_pavel.jpg

Pavel Zítko
Zdroj: facebook

  • Pavel Zítko
  • Zdroj: facebook

Na Zítkově facebookovém kanále Československo TV řekli, že dva měsíce hledaného kumpána policie zadržela v bytě, kde se skrýval, a převezla ho na policejní ředitelství do Nitry.

Zároveň začali aktivizovat příznivce, vesměs lidi, kteří si myslí, že Česká republika neexistuje. „Pište na okresní soud v Chomutově, my tam budeme taky psát, proč k tomu došlo, proč byl na něj zatykač, když má svého právníka,“ hlásila Marušková, které nejde do hlavy, jak je možné, že Zítka zatkli zrovna teď. „Dva měsíce nic a teďka to udělaj!“ nechápe s logikou sobě vlastní v příspěvku, který doprovází text: „Sdílejte všem, že zákonodárná, veřejná a soudní moc naplňuje trestní čin apartheid.“ Pravděpodobně nezná význam slova apartheid, jen těžko lze totiž věřit, že by se zrovna vůči Zítkovi uplatňovala politika rasové segregace.

Na Zítka vydal zatykač soud, protože se bez omluvy nedostavil na jednání. Obžalovaný je z šíření poplašné zprávy. V tom čile pokračoval, pravidelně totiž zveřejňoval videa, když se skrýval před policií. K poslednímu z nich napsal: „Analýza porušení všech deseti bodů Norimberského kodexu! Pracuje Policie ČR, státní zastupitelství a soudy ČR všech instancí ve zločinném spolčení? Porušují tím paragraf 129 trestního zákona? Více info dnes večer,“ odkazoval na definici zločinecké skupiny v trestním zákoníku. Večer pak po telefonu rozvíjel s Maruškovými své oblíbené nesmysly o covidu. Právě kvůli nim má stát před soudem.

Norimberský kodex vznikl po druhé světové válce jako reakce na vojenské zločiny. Jedná se o zásady medicínské etiky pro experimenty na lidech.

Související

profimedia-0889715941
Zahraniční Dezinformace

Atentát na Trumpa jako líheň dezinformací. Z útoku je osočován Biden i Obama

GSSfSWBagAU5med.jpg
Domácí

Petiční stánek se po měsíci u Strakovky přesunul do blízkého parku

chcp30-1024x683
Domácí

Dezinformátorka Peterková už je zase jednou nohou ve vězení

GR_3Ub2XkAAQ76s (1)
Domácí Video

Proruští trollové dostali notičky: Rakety si na nemocnici hodila Ukrajina sama